سبک تغییر دهنده

طرح رنگ را انتخاب کنید

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل كروم، فايرفاكس،OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.
چه زمانی ست کردن کیف و کفش شمامهم است؟؟؟

چه زمانی ست کردن کیف و کفش شمامهم است؟؟؟

هنگامی که شما به یک  مهمانی رسمی یا یک عروسی یا یک مراسم خاصی دعوت شده اید، وقتیکه میخواهید عکس بگیرید و می خواهید وقتی بعد از ۱۵ سال به آن عکس نگاه می کنید هنوز هم فردی خوش تیپ و با سلیقه به نظر بیایید؟؟؟سایت پوشاک ایران با ارائه این مقاله قصد دارد تا مشکل شما را برطرف کند.

در موقعیت های ذکر شده باید سعی کنید کیف و کفش تان و کلا ظاهرتان در هماهنگی کامل باشد، چرا که تنها چیزی که هرگز از مد نمی رود ظرافت و زیبایی در ظاهر است.

یک تیپ و استایل کاملا ست مختص به پرنسس ها و عروسی های آنچنانی نیست، بلکه شما نیز میتوانید در استایل و سبک روزمرتان کیف و کفش خود را باهم ست کنید و بسیار شیک به نظر بیایید.

در استایل روزمره که لباس های رنگارنگ و متنوع می پوشید، ست کردن کیف و کفش یک هارمونی و هماهنگی خاص به تیپ و استایل شما مید هد چراکه این ست کیف و کفش باعث می شود تا رنگارنگی و تنوع بیش از حد لباس هایتان زشت جلوه نکند.

چه زمانی باید بخشی را ست کنید؟:

بسیار ساده است: هنگامیکه انتخاب شما یک کفش قرمز، سبز، آبی و یا زرد است، آنگاه میتوانید کیفی کاملا ساده به رنگ قرمز، سبز آبی یا زرد انتخاب کنید.

هنگامیکه یک کیف تک رنگ سفید،آبی و قرمز دارند آنگاه می توانید کفش هایی به رنگ سفید، آبی و قرمز دارند آنگاه میتوانید کفش هایی به رنگ سفید، آبی یا قرمز بپوشید.

در برخی موارد بعضی از صاحبان سبک معتقدند که حتی هنگامیکه شما لباس های رنگا رنگ و متنوع می پوشید هیچ اصراری بر ست کردن کامل کیف و کفش تان وجود ندارد.

هنگامیکه شما رنگ هارا همزمان ترکیب و ست میکنید:

آیا شما معتاد به استایل های اساسی و پایه هستید؟

اگر جواب شما بله است باید بگوییم که وقتش شده که قوانین را زیر پا بگذارید!

اگر میخواهید ظاهری خنثی، ساده بر اساس اصول پایه ای داشته باشید، بهتر است که کیفتان یا کشف تان را به رنگی کاملا متفاوت انتخاب کنید.

برای مثال، یک پیراهن سفید یا یک استایل جین را میتوانید با کیف یا کفشی با رنگ جورواجور ست کنید و ظاهری بسیار شیک و خاص به شما می دهد.

در برخی موارد میتوانید لباس های رنگی خنثی را با یک ست کیف و کفش رنگی رنگی هماهنگ کنید.

این نوع استایل برای استایل روزانه شما ایده بسیار خوبی است. انتخاب کیف و کفش رنگی رنگی با لباس های رنگ خنثی بسیار زیبا و جالب است باعث می شود تا استایل روزانه شما کسل کننده و یکنواخت کننده باشد.

هنگامیکه در صورت شکستن قوانین پایه، یک سری قوانین طلایی را دنبال کنید: اما در این جا باید بسیار محتاط و دقیق باشید!

واقعیت این است که هیچ اجباری در ست کردن وجود ندارد.

درواقع هیچ قاعده و قانون خاصی در این زمینه وجود ندارد. کیف و کفش نباید دقیقا مثل هم باشند، اما توجه کنید که آنها حتی باید باهم هماهنگی داشته باشند.

کیف و کفش شما نباید الگو ها و سبک های مختلفی باشند بلکه رنگ شان باید تقریبا با هم ترکیب بشوند، همه میدانند که نباید یک کیف تابستانی را با کفش زمستانی ست کنید، این ست، یک ست بسیار عجیب و زننده است.

هنگامیکه به یک جفت کفش نگاه میکنید، بسیار ساده است که تشخیص بدهید آیا این کفش ها مناسب عروسی یا مثلا مناسب کار یا راه رفتن در ساحل یا استفاده روزانه یا مناسب ورزش هستند یا نه؟

همین قاعده برای کیف هم وجود دارد: خوب بسیار ساده است. به همین ترتیب میتوانید کیف و کفش تان را در یک سبک یکسان انتخاب کنید. مثلا کیف و کفش ورزشی، کیف و کفش مخصوص محل کار و…

در پوشاک ایران همه قوانین ذکر شده را در یک جمله خلاصه میکنیم: ثابت قدم باشید و فراموش نکنید که سبک خاص خود را ابراز کنید این حقیقت همان رازی است که ظاهر شما را شگفت انگیز و خاص می کند.

بالا