سبک تغییر دهنده

طرح رنگ را انتخاب کنید

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل كروم، فايرفاكس،OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.

سوالات متداول

 • آیا امکان ارسال اگهی رایگان برای اعضای جدید هست؟

  بله. تمامی کاربران جدید میتوانند آگهی بصورت رایگان ثبت کنند. برای این منظور پس از ثبت نام و ورود به پنل کاربری میتوانند روی ثبت آگهی کلیک کنند و آگهی خود را ثبت نمایند.

 • امکان پیشنهاد قیمت برای فروشنده یا خریدارهست؟

  بله.میتوانید از قسمت پیشنهاد قیمت آگهی، پیشنهاد خود را ارسال کنید تا آگهی دهنده بررسی کند و درصورت موافقت با شما تماس میگیرد.

 • آیا آگهی پس از انقضا حذف میشود؟

  آگهی دهنده میتواند آگهی را حذف نماید و یا اینکه اگر فروش رفته باشد بعنوان فروش رفته ویرایش کند. آگهی ها پس از انقضا از سایت حذف نمیشوند.

 • مسئولیت خرید و فروش با کیست؟

  مطمئنا خرید و فروش محصول یا آگهی های ثبت شده در سایت بر عهده خریدار و فروشنده میباشد و سایت هیچ گونه مسئولیتی از این لحاظ ندارد و میبایست کاملا نکات ایمنی مرتبط به خرید یا فروش را رعایت کنند.

 • بهترین شیوه تبلیغ به چه صورت است؟

  پیشنهاد ما این است که برای بهتر دیده شدن آگهی و تبلیغ، محصولات را در دسته بندی عمده یا تک ثبت کنید.کسب و کار، تولیدی یا فروشگاه خود را در دسته بندی کسب و کارها ثبت کنید. همچنین جهت معرفی بهتر میتوانید عکس و مشخصات پروفایل را به نام کسب و کار خود تغییر دهید یا در قسمت پروفایل بیوگرافی یا معرفی بیشتری از خود قرار دهید.

 • آیا امکان نمایش تمام آگهی ها یا محصولات ثبت شده ی من در یک صفحه به مشتریانم وجود دارد؟

  بله ، کاربران با کلیک روی نام یا عکس پروفایل شما میتوانند تمام آگهی و تبلیغات شما را در یک صفحه مخصوص شما ببینند. از این شیوه میتوانید برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی استفاده کنید. به این صورت که با ارسال لینک صفحه، دیگر لازم نیست برای هر مشتری محصولات را تک به تک ارسال کنید و مشتری میتواند همه آگهی های شما را یکجا ببیند و انتخاب کند.

 • چرا با گوشی نمیتونم شرح توضیحات آگهی را ثبت کنم؟

  در برخی از گوشی ها پس از تکمیل هر آیتم در ثبت آگهی ، از کلید {next, inter یا بعدی} در صفحه کلید، به آیتم بعدی رفته و شرح را به راحتی تایپ کنید.

بالا