شرایط و قوانین:

 

1-اطلاعات و آگهی های شما نباید با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران هیچ گونه مغایرتی داشته و مسئولیت انتشار آگهی ها  برعهده شخص آگهی دهنده می باشد.

2- هرگونه توهین به شخصیت های کشوری و نظامی و ادیان و قومیت ها و آداب و رسوم مردم ممنوع می باشد.

3- تصاویری که حریم شخصی و مالکیت مادی و معنوی افراد حقیقی و حقوقی را نقض میکند ممنوع میباشد.

4-همه عناوین و توضیحات در مورد آگهی ها باید واضح و به زبان فارسی درج گردد.تنها در مورد شناسه ایمیل و آدرس سایت ها بلامانع می باشد.

5-همه افراد باید از شماره موبایل و ایمیل واقعی خود در سایت  استفاده نمایند.

6-سایت متعهد به حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی شما میباشد.تنها در صورت بروز مشکل و با ارائه  مجوزهای لازم از مراجع قضایی و ذیربط قابل ارائه و پیگیری خواهد بود.

7-تصاویر زنان و کودکان و افراد دیگر که جنبه ابزاری برای تبلیغات آگهی باشد قابل ثبت و انتشار نخواهد بود.

8-آگهی های انتشار هرگونه نرم افزار گذر از تحریم و .یلترشکن و عبور از فیلترینگ سایتها ممنوع  می باشد.

9-آگهی های مربوط به خدمات و لوازم نصب و راه اندازی سیستم های ماهواره ای تلویزیون و یا اینترنت ماهواره ای ممنوع می باشد.

10-انتشار هر گونه لوازم و  وسایل و خدماتی که موجب رواج خشونت و  آسیب های اجتماعی میگردد به طور کامل ممنوع می باشد.

11-آگهی های مربوط به خرید و فروش انواع سلاح های سرد و گرم و انواع لوازم که جنبه خشونت فردی و اجتماعی داشته و انواع مواد مخدرو سیگارو مشروبات الکلی و مواد محترقه به طور کامل ممنوع می باشد.

 

12-ثبت و انتشار آگهی های مربوط به ازدواج و همسریابی وصیغه و یا دوستیابی ومعرفی اینگونه سایت ها ممنوع می باشد.

 

13-ثبت و انتشار آگهی های مربوط به خرید و فروش انسان و اعضای بدن واهدائ عضو و خرید و فروش کودکان به طور کامل ممنوع بوده و موجب پیگرد قانونی خواهد بود.

14-انتشار اطلاعات خود و دیگران از جمله اطلاعات شخصی و بانکی  ممنوع می باشد.

15-آگهی های مربوط به خرید و فروش دارو و انواع داروهای غیرمجازمانند  مکمل های ورزشی وافزایش و کاهش قد,چاقی و لاغری,قرص های جنسی,ترک اعتیاد,ضد بارداری کاملا ممنوع می باشد.

16-ثبت و انتشار آگهی های مربوط به خرید و فروش تجهیزات نظامی و وسایل مربوطه کاملا ممنوع بوده و موجب پیگرد قانونی خواهد بود.

17-ثبت هرگونه آگهی های مربوط به خرید و فروش لوازم جنسی و  وزناشویی ممنوع می باشد.

18-ثبت آگهی های مربوط به عرضه وسایل و تجهیزات جاسوسی و شنود و مخابراتی غیر مجاز ممنوع می باشد.

19-ثبت و درج آگهی های مربوط به فروش انواع فیلم  و نوار های ویدیویی مستهجن ممنوع می باشد.

20-ثبت آگهی های مربوط به خرید و فروش کتابهای ممنوعه و غیرمجاز مانند فال گیری و رمالی ممنوع می باشد.

21-تنها ثبت اطلاعات و معرفی مربوط به پوشاک (معرفی تولیدی ها-فروشگاه ها-بنک ها-پخش ها و…) مجاز به ثبت در سایت میباشند.

22-بنا به صلاحدید سایت یا اعلام مراجع ذیصلاح و به جهت حفظ امنیت و رعایت بیشتر قوانین ممکن میباشد قوانین بروزرسانی شود یا تغییر یابند.

 

 

شرایط مشاهده و  بازدید از اطلاعات ثبت شده در سایت پوشاک ایران:

 

1-هرگونه ثبت نام,مشاهده و استفاده از این سایت به منزله قبول و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت آگهی فارسی میباشد.

2-مسئولیت استفاده از آگهی های ثبت شده در این سایت بر عهده شماست و سایت پوشاک ایران هیچ گونه تعهدی در قبال خسارات مستقیم و غیر مستقیم و زیانهای جانی و مالی و پیامدهای مختلف استفاده شما از سایت را ندارد.

3-سایت پوشاک ایران صحت و سقم آگهی های ثبت شده در سایت را تضمین نمی کند و هیچ گونه تعهد و یا مسئولیتی را در مورد آگهی های ثبت شده برعهده نمیگیرد.

4-سایت پوشاک ایران هیچ گونه تعهدی نسبت به ثبت تمام آگهی های شما ندارد و تنها آگهی هایی که صحیح و درست و مطابق با قوانین و مقررات باشد قابل انتشار خواهند بود.

5-سایت پوشاک ایران هیچ گونه قرارداد و یا سند و تعهدنامه ای را با آگهی دهندگان حقیقی و حقوقی منعقد نمیکند.کلیه کاربران در هر لحظه از شبانه روز قادر به ثبت و ویرایش آگهی های خود هستند.بنابراین سایت پوشاک ایران هیچ گونه مسئولیتی را در مقابل آگهی های درج شده در سایت نمی پذیرد و تنها مطالب و توضیحات ثبت شده توسط کاربران و آگهی دهندگان را نمایش میدهد.

6-مسئولیت  هر گونه عکس و متن وپیام و توضیحات و اطلاعات و مشخصات ایمیل و تماس و موارد مشابه که در سایت انتشار می یابد بر عهده فرستنده و ثبت کننده اطلاعات و آگهی دهنده می باشد.

7- هنگام خرید و فروش و معامله  و قرار در بیرون از سایت تمام موارد امنیتی را رعایت نموده و با دقت کافی و در حضور چند نفر خرید و فروش خود را انجام دهید.لازم به ذکر می باشد که سایت آگهی فارسی هیچ گونه منفعت و سودی در خرید و فروش و معامله های شما ندارد و در هر گونه ضرر و زیان ناشی از معامله ها نیز شرکت ندارد.

8-هر گونه تماس تلفنی از طرف سایت  پوشاک ایران  و یا ایمیل و یا راههای ارتیاطی دیگر در مورد معامله ها و خرید و فروش به طور کامل تکذیب میگردد و از طرف سایت پوشاک ایران نمی باشد .

9-راه های ارتباطی سایت تنها از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت پوشاک ایران و از طریق ایمیل و شبکه های پیام رسان معرفی شده در سایت پوشاک ایران می باشد و به روش های ارتیاطی دیگر و مشکوک با  نام سایت پوشاک ایران هیچ گونه اعتمادی نداشته باشید و مورد تایید نمیباشد.

 

 

 

توصیه ها و نکات مهم امنیتی و دستورالعمل های لازم:

 

1-سایت پوشاک ایران هیچ گونه دخالتی در خرید و فروش و معاملات شما ندارد و تنها آگهی های کاربران را در سایت  به نمایش میگذارد.

2-خرید و فروش  و معاملات خود را بصورت حضوری و پس از کسب اطلاعات کامل و بررسی های لازم در مورد آگهی ها انجام دهید.

3- هرگز پیش از خرید و فروش و دریافت کالا و اطمینان خاطر هیچ گونه هزینه و مبلغی را به کسی نقدا و یا بصورت چک و یا شماره حساب و یا اینترنتی پرداخت نکنید.

4- در هنگام خرید و فروش و معامله از فروشنده رسید کتبی و  فاکتور فروش  دریافت نمایید و توجه نمایید  ممهور به مهر شرکت و یا امضا فرد رسیده باشد.

5-در هنگام خرید و فروش به صورت اینترنتی  و واریز وجه به صورت کارت به کارت و  واریز به حساب بانکی دقت لازم را مبذول فرمایید.زیرا ممکن است که اطلاعات حساب بانکی شخص دیگری مورد سوء استفاده دیگران قرار گرفته باشد.

6-اطلاعات شخصی خود و هم چنین حساب بانکی خود و رمز دوم کارت بانکی را در اختیار هیچ کسی قرار ندهید.

7-در خرید و فروش های خود فریب قیمت های بسیار پایین ارائه شده توسط برخی افراد سودجو را نخورید.

8-خرید و فروش های خود را  به تنهایی انجام ندهید و در حضور چند نفر اینکار را انجام دهید و حتی الامکان در مکانهای عمومی و محل های امن و مناسب اینکار صورت گیرد.

9-در مورد خرید و فروش های نقدی که بصورت پول و یا چک انجام می گیرد از اصل و قلابی بودن وجوه دریافتی اطمینان حاصل کنید.بهتر است که اینکار را با مراجعه به شعب بانک ها انجام دهید و اطمینان حاصل نمایید.

10-در مورد خرید و فروش هایی که بصورت پستی انجام میگیرند چون با ریسک و خطر پذیری بالایی همراه است و از صحت و سالم بودن کالا اطمینان ندارید حد الامکان خودداری نمایید و سایت  پوشاک ایران به هیچ عنوان این نوع را توصیه نمیکند.

-تمامی کاربران و استفاده کنندگان سایت علاوه بر پذیرفتن قوانین بالا خود را ملزم به رعایت و پذیرفتن قوانین تجارت الکترونیک و کلیه قوانین مربوطه در کشور جمهوری اسلامی ایران میدانند.

با تشکر

پوشاک ایران